ŠKOLA KATEŘINKY
BAKALÁŘI

Kde nás najdete

Areál všech tří škol se nachází na okraji Liberce (Kateřinky) směrem na Rudolfov a Českou chalupu.

Doprava ke školskému areálu:

  1. Autobusy MHD

    do školy je možné se dostat linkou číslo 13 a 18. Doporučujeme nastoupit na terminálu MHD Fügnerova, vedle OC Forum. Vystoupíte na zastávce MHD, která se na jízdním řádu se nazývá "Kateřinky učňovská škola". Z jízdního řádu obou linek je nutno vybrat spoj, který zajíždí až k uvedené zastávce (některé spoje končí dříve).
  2. Vlastní doprava

    Nejsnadněji nás najdete, pokud při příjezdu do centra Liberce pojedete přes náměstí F.X.Šaldy směrem k divadlu F.X.Šaldy, tam před nadjezdem odbočíte vpravo a pokračujete k plaveckému stadionu, kde odbočíte opět vpravo a dále pojedete stále po hlavní silnici kolem "kasáren" směrem na Českou chalupu po ulici Horská. Projedete asi 1 km lesem a přijedete do dvojité zatáčky s komplexem budov. Zde najdete naši školu.
    Při příjezdu od Děčína můžete před Libercem odbočit vlevo na Stráž nad Nisou a Kateřinky, projedete rovně kolem Litesu (bývalá Tesla) do Kateřinek a jedete stále po hlavní silnici, která se napojí na ulici Horská cca 200 m pod naším areálem. Pokračujete nahoru směrem na Českou chalupu, přijedete do dvojité zatáčky s komplexem budov - zde najdete naši školu.

Další informace

Nadcházející akce

1.3.Ukončení příjmu přihlášek na SŠK - Liberec
9.3.-15.3.Jarní prázdniny
21.3.-4.4.Stáž žáků učebních oborů v Lotyšsku - projekt Erasmus+
23.3.-3.4.Praktická část mat. zk. pro třídu 4.P
30.3.-17.4.Praktická část mat. zk. pro třídu MN4
4.4.-18.4.'Kurz přežití' v Lotyšsku - projekt Erasmus+
8.4.Maturitní zkouška - písemná práce
9.4.-13.4.Velikonoční volno
21.4.Pedagogická rada za 3. čtvrtletí
21.4.Třídní schůzky Střední školy Kateřinky - Liberec
Další akce >>>