ŠKOLA KATEŘINKY
BAKALÁŘI

Kde nás najdete

Areál všech tří škol se nachází na okraji Liberce (Kateřinky) směrem na Rudolfov a Českou chalupu.

Doprava ke školskému areálu:

  1. Autobusy MHD

    do školy je možné se dostat linkou číslo 13 a 18. Doporučujeme nastoupit na terminálu MHD Fügnerova, vedle OC Forum. Vystoupíte na zastávce MHD, která se na jízdním řádu se nazývá "Kateřinky učňovská škola". Z jízdního řádu obou linek je nutno vybrat spoj, který zajíždí až k uvedené zastávce (některé spoje končí dříve).
  2. Vlastní doprava

    Nejsnadněji nás najdete, pokud při příjezdu do centra Liberce pojedete přes náměstí F.X.Šaldy směrem k divadlu F.X.Šaldy, tam před nadjezdem odbočíte vpravo a pokračujete k plaveckému stadionu, kde odbočíte opět vpravo a dále pojedete stále po hlavní silnici kolem "kasáren" směrem na Českou chalupu po ulici Horská. Projedete asi 1 km lesem a přijedete do dvojité zatáčky s komplexem budov. Zde najdete naši školu.
    Při příjezdu od Děčína můžete před Libercem odbočit vlevo na Stráž nad Nisou a Kateřinky, projedete rovně kolem Litesu (bývalá Tesla) do Kateřinek a jedete stále po hlavní silnici, která se napojí na ulici Horská cca 200 m pod naším areálem. Pokračujete nahoru směrem na Českou chalupu, přijedete do dvojité zatáčky s komplexem budov - zde najdete naši školu.

Další informace

Nadcházející akce

29.4.Pedagogická rada pro maturitní třídy
29.5. Pedagogická rada pro 3. ročníky učebních oborů
25.6.Závěrečná pedagogická rada
28.6.Ukončení vyučování ve 2. pololetí školního roku 2018/2019
1.7.-31.8.Hlavní prázdniny
Další akce >>>