CORNY – středoškolský pohár - republikové finále

corny

1. místo – velký úspěch naší školy

Finále CORNY - středoškolského poháru se konalo 5. - 6. října 2015 v Břeclavi. V letošním, již 34. ročníku této studentské atletické soutěže se utkalo 16 vítězů krajských kol. Do Břeclavi postoupili i naši chlapci. Postup si s přehledem vybojovali vítězstvím v okresním i v krajském přeboru. Do každé disciplíny (100m, 400m, 1 500m, výška, dálka, koule, štafeta) byli nominováni dva závodníci, výkony se bodovaly a součet bodů určil vítěze. Naši borci se výbornými výkony předvedli i ve finále.  Například Ondřej Arnold ve skoku do výšky přeletěl laťku ve výšce 197 cm a vytvořil si nový osobní rekord. Loni mezi nejlepšími týmy z jednotlivých krajů ČR obsadili naši studenti skvělé 2. místo. Letos si z Břeclavi odvážejí zlaté medaile! Ty jim předávala patronka soutěže Bára Špotáková. „Gratuluji všem našim reprezentantům k neuvěřitelnému úspěchu a děkuji za úžasný výsledek, to je opravdu velký sportovní úspěch pro naši školu,“ vzkázal zlatým borcům ředitel školy Václav Tichý.