Silový čtyřboj

Ve středu 18. března 2015 se v Holešově konala soutěž v silovém čtyřboji. Tuto akci už tradičně pořádá Vyšší policejní a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově. Jednalo se o republikové finále bezpečnostních škol. Soutěže se zúčastnily školy jak z blízkého okolí, tak z velké dálky (Liberec, Varnsdorf). Jen pro zajímavost, holešovská škola postavila tři družstva.

V silovém čtyřboji soutěžící musí v krátké době zvládnout čtyři náročné disciplíny: bench-press se 75% vlastní váhy (soupažný tlak v lehu na rovné lavici s velkou činkou), trojskok do dálky z místa, shyby a vznosy (ve visu na hrazdě, musíte zvednout nohy a dotknout se hrazdy).

Finále se účastnilo devět družstev. Naši školu reprezentovali Daniel Štěpánek (3.TR), Jakub Kozák (Z2) a Samuel Dušek (Z1). Naši siláci vybojovali skvělé druhé místo.

„Při pohledu na ostatní závodníky jsme si mysleli, že nemáme žádnou šanci. Opak byl pravdou. Naši borci obstáli ve velké konkurenci a vzorně reprezentovali naši školu. Za to jim patří velký dík.“ Zhodnotil úspěch pan učitel Filip Januš.

 

Silový čtyřboj

Zpracovávám...