CORNY – středoškolský pohár - republikové finále

2. místo – velký úspěch naší školy

Finále CORNY - středoškolského poháru se konalo 6. - 7. října 2014 v Břeclavi. V letošním, již 33. ročníku, této studentské atletické soutěže se utkalo 16 vítězů krajských kol. Do Břeclavi postoupili i naši chlapci. Postup si s přehledem vybojovali vítězstvím v okresním i v krajském přeboru, v něm porazili chlapce z SPŠSE Liberec.  Naši borci se skvělými výkony předvedli i ve finále.  Mezi nejlepšími týmy z jednotlivých krajů ČR obsadili skvělé 2. místo. To je opravdu velký sportovní úspěch pro naši školu.

„Gratuluji všem našim reprezentantům k neuvěřitelnému úspěchu a děkuji za úžasný výsledek,“ vzkázal stříbrným borcům ředitel školy Václav Tichý.

Družstvo školy bylo složeno ze studentů studijního oboru – záchranářství a bezpečnostně právní činnost.