Memoriál Zuzany Krejčové

Ve středu 30. 4. 2014 se na Městském atletickém stadionu v Liberci uskutečnil již 14. ročník Memoriálu Zuzany Krejčové. Běžeckých závodů se zúčastnilo sedm víceletých gymnázií a čtyři střední odborné školy z Euroregionu Nisa. Počasí atletickému podniku tradičně přálo a k vidění byly kvalitní běžecké výkony. Naše škola vyslala několik reprezentantů, a ti se rozhodně ve startovním poli neztratili.

V kategorii SŠ chlapců ve štafetě 4x400m se umístilo družstvo záchranářů ve složení – Monzar (Z2), Kozák, Holeček, Mokroš (všichni Z3) na 3. místě.

V kategorii SŠ dívek ve štafetě 4x400m doběhly dívky SŠUŘO – Ouředníková, Novotná, Vlčková doplněné Mlejnkovou z SŠTDN (1.P) také na pěkném 3. místě a Patočková, Novotná (oběAR1), Žembová (Z1) a Drangovská (1. P) byly 9.

V hlavní kategorii na 2 x 800m /chlapec, dívka/ to výborně rozběhl Lukáš Novák (Z3) a předával s náskokem na 1. místě Míše Pilzové (2.P), ta byla v druhém kole předběhnuta soupeřkami a doběhla celkově na 5. místě.

Dále ještě reprezentovali: Soukup, Mach – Z3, Lamačová Z1.