Mladý řemeslník roku 2016

Ve Frýdlantském salonku Senátu Parlamentu České republiky proběhlo 4. listopadu slavnostní vyhlášení celorepublikové soutěže „Mladý řemeslník roku 2016“. Cílem projektu je podpořit nejlepší učně a studenty Čech, Moravy a Slezska a motivovat je k dalším úspěchům. O významu události svědčí i fakt, že záštitu nad touto soutěží převzal první místopředseda Senátu Přemysl Sobotka, který nejlepším žákům osobně předal ocenění.

Z celé republiky bylo vybráno 30 žáků s výborným prospěchem a s mimořádnými výsledky v odborných soutěžích. Titulem „Mladý řemeslník roku 2016“ se může pochlubit i osm studentů Školy – Kateřinky, kteří dosáhli skvělých výsledků v teoretické i praktické výuce, opakovaně vyhráli několik celorepublikových soutěží. Ředitel školy Václav Tichý nešetří chválou ke svým studentům a dodává:„ Věřím, že si z jejich výborných výsledků vezmou příklad mladší spolužáci a budou pokračovat v šíření dobrého jména školy.“

Ocenění převzali: Kateřina Peterková, Dušan Pfohl, Kristýna Svobodová, Kateřina Vocelková, Dominik Koďousek, Zbyněk Dostrašil, Anna Pecinová, Anna Váňová, Lucie Štěpánková a Michaela Krupičková.

Zpracovávám...