Suplování:   Čtvrtek 14.6.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.AR

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

3.TR

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

3TSC

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

2.N

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Z4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

2.BS

               

Absc

Absc

     

4.P

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

MN1

PRO

PRO

PRO

PRO

                 

MN4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Antuš Jan (nem)

-

-

JaF

JaF

-

-

-

-

-

       

Bubeníková Božena (lék)

 

-

-

-

-

StR

-

-

         

Hložková Veronika (Absc)

-

-

-

-

JaF

JaF

-

..

..

       

Hoidekr Pavel (ZUZ)

-

-

..

..

..

..

..

..

..

       

Nitsche Jakub (nem)

-

VaL

-

ŠuR

StR

-

KrJ

KrJ

..

       

Zelený Ivo (lék)

..

..

..

..

..

               

Změny v rozvrzích tříd:

1TSC

2.hod

TEC

tru

(207)

přesun <<

Bečka Roman

z 7.hod

 

2.hod

MTR

čal

(211)

přesun <<

Folprechtová Věra

z 7.hod

 

3.hod

VYZ

tru

(207)

přesun <<

Bečka Roman

z 2.hod

 

3.hod

TEC

čal

(211)

přesun <<

Kačírková Alena

z 2.hod

 

3.hod

FYZ

   

odpadá

 

(ZeI)

 

7.hod

TEC

tru

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

MTR

čal

 

přesun >>

 

na 2.hod

2.AR

6.hod

IKT

 

(220)

supluje

Kramár Jaroslav

(NiJ)

 

7.hod

IKT

sk.2

(220)

spojí

Kramár Jaroslav

(NiJ)

 

8.hod

IKT

sk.1

 

odpadá

 

(KrJ)

 

8.hod

PIS

sk.2

 

odpadá

 

(NiJ)

2TRC

5.hod

TEC

čal

(211)

změna

Kačírková Alena

 
 

6.hod

TEC

čal

(211)

změna

Kačírková Alena

 

3.AR

0.- 8. hod Obecná absence třídy

3.TR

0.- 8. hod Obecná absence třídy

3TSC

0.- 6. hod Obecná absence třídy

2.N

1.- 9. hod Obecná absence třídy

Z1

2.hod

TEV

sk.1

(Tv1)

supluje

Januš Filip

(AnJ)

 

3.hod

TEV

sk.1

(Tv1)

supluje

Januš Filip

(AnJ)

 

5.hod

CJA

 

(117)

supluje

Stránská Romana

(BuB)

Z4

0.- 8. hod Obecná absence třídy

2.BS

8., 9. hod Obecná absence třídy

1.P

3.hod

DVK

 

(304)

supluje

Šulc Roman

(NiJ)

2.P

1.hod

NAM

 

(308)

supluje

Valentová Lýdia

(NiJ)

 

7.hod

KON

sk.1

 

odpadá

 

(HoP)

 

8.hod

KON

sk.1

 

odpadá

 

(HoP)

3.P

4.hod

CJA

 

(309)

supluje

Stránská Romana

(NiJ)

4.P

0.- 8. hod Obecná absence třídy

MN1

0.- 3. hod Preventivní program

MN3

4.hod

TEV

 

(Tv2)

supluje

Januš Filip

(HLV)

 

5.hod

TEV

 

(Tv2)

supluje

Januš Filip

(HLV)

MN4

0.- 8. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři