Suplování:   Úterý 13.2.2018 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Antuš Jan (TV)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Bečka Roman (škol)

         

..

..

..

         

Fibrichová Ludmila (nem)

-

PeD

PeD

PeD

PeD

PeD

-

-

-

       

Folprechtová Věra (nem)

 

..

-

-

VaL

VaL

-

VaL

         

Hoidekr Pavel (škol)

 

..

..

StJ

                 

Jakubička Tomáš (TV)

..

-

-

KrJ

KrJ

PiS

PiS

-

         

Kačírková Alena (nem)

 

-

-

BiH

MaZ

MaZ

-

..

         

Kramár Jaroslav (škol)

 

-

-

       

..

..

       

Mádlová Jitka (nem)

 

-

-

-

-

-

             

Nohýnková Dana (nem)

-

BaR

KoR

KoR

MeB

KoR

..

-

-

       

Pražáková Ludmila (škol)

         

-

-

-

         

Šulc Roman (TV)

..

..

-

-

-

-

-

           

Víchová Karla (škol)

 

-

-

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Renáta

1.hod

supl. (NoD nem)

TEC

MN3

(217)

 

Bitnarová Hana

3.hod

supl. (KaA nem)

AJ

1TSC (čal)

(111)

 

Kolářová Renáta

1.hod

přesun <<

LIV

MN2

(122)

z 1.hod

 

2.hod

supl. (NoD nem)

DVK

MN3

(217)

 
 

3.hod

supl. (NoD nem)

DVK

MN1

(216)

 
 

5.hod

supl. (NoD nem)

DVK

MN2

(122)

 

Kramár Jaroslav

3.hod

supl. (JaT TV)

PGR

2.AR (sk.1)

(220)

 
 

4.hod

supl. (JaT TV)

IKT

2TRC (tr.1)

(220)

 

Matoušková Zuzana

4.hod

supl. (KaA nem)

TEC

2TRC (čal)

(205)

 
 

5.hod

supl. (KaA nem)

VYZ

2TRC (čal)

(207)

 

Merklová Blanka

0.hod

přesun >>

ZAE

MN2

 

na 6.hod

 

1.hod

odpadá

TMT

MN1

 

zrušeno

 

4.hod

supl. (NoD nem)

TMT

MN1

(216)

 
 

6.hod

přesun <<

ZAE

MN2

(122)

z 0.hod

Pejchalová Dana

1.hod

spojeno (Fil nem)

ROD

MN4 (Sk 2)

(mim)

 
 

2.hod

spojeno (Fil nem)

ROD

MN4 (Sk 2)

(mim)

 
 

3.hod

spojeno (Fil nem)

ROD

MN4 (Sk 2)

(mim)

 
 

4.hod

spojeno (Fil nem)

ROD

MN4 (Sk 2)

(mim)

 
 

5.hod

spojeno (Fil nem)

ROD

MN4 (Sk 2)

(mim)

 

Pikous Šimon

5.hod

spojeno (JaT TV)

FDE

MN1 (Sk1)

(At.3)

 
 

6.hod

spojeno (JaT TV)

FDE

MN1 (Sk1)

(At.3)

 

Rajchertová Dagmar

2.hod

změna

NJ

1TSC (Nj)+

(117)

 

Stolínová Jitka

3.hod

supl. (HoP škol)

DNI

3.P

(309)

 

Valentová Lýdia

4.hod

supl. (FoV nem)

ODK

1TSC

(207)

 
 

5.hod

supl. (FoV nem)

MTR

2TRC (tru)

(205)

 
 

7.hod

supl. (FoV nem)

MTR

1TSC (tru)

(207)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1TSC

2.hod

NJ

Nj

(117)

změna

Rajchertová Dagmar

 
 

3.hod

AJ

čal

(111)

supluje

Bitnarová Hana

(KaA)

 

4.hod

ODK

 

(207)

supluje

Valentová Lýdia

(FoV)

 

7.hod

MTR

tru

(207)

supluje

Valentová Lýdia

(FoV)

 

7.hod

VYZ

čal

 

odpadá

 

(KaA)

2.AR

2.hod

NJ

Nj

(117)

změna

Rajchertová Dagmar

 
 

3.hod

PGR

sk.1

(220)

supluje

Kramár Jaroslav

(JaT)

 

7.hod

IKT

sk.2

 

odpadá

 

(KrJ)

 

8.hod

IKT

sk.2

 

odpadá

 

(KrJ)

2TRC

0.hod

PCN

tr.2

 

odpadá

 

(JaT)

 

1.hod

MTR

čal

 

odpadá

 

(FoV)

 

2.hod

NJ

Nj

(117)

změna

Rajchertová Dagmar

 
 

4.hod

TEC

čal

(205)

supluje

Matoušková Zuzana

(KaA)

 

4.hod

IKT

tr.1

(220)

supluje

Kramár Jaroslav

(JaT)

 

5.hod

MTR

tru

(205)

supluje

Valentová Lýdia

(FoV)

 

5.hod

VYZ

čal

(207)

supluje

Matoušková Zuzana

(KaA)

3.TR

6.hod

ODK

sk.1

 

odpadá

 

(BeR)

 

7.hod

ODK

sk.1

 

odpadá

 

(BeR)

2.N

1.hod

KON

náb

 

odpadá

 

(HoP)

 

2.hod

KON

náb

 

odpadá

 

(HoP)

Z4

0.hod

KAj

Aj2

 

odpadá

 

(ŠuR)

 

1.hod

KAj

Aj2

 

odpadá

 

(ŠuR)

2.P

5.hod

TEC

   

odpadá

 

(BeR)

3.P

3.hod

DNI

 

(309)

supluje

Stolínová Jitka

(HoP)

MN1

1.hod

TMT

   

odpadá

 

(MeB)

 

3.hod

DVK

 

(216)

supluje

Kolářová Renáta

(NoD)

 

4.hod

TMT

 

(216)

supluje

Merklová Blanka

(NoD)

 

5.hod

FDE

Sk1

(At.3)

spojí

Pikous Šimon

(JaT)

 

6.hod

FDE

Sk1

(At.3)

spojí

Pikous Šimon

(JaT)

MN2

0.hod

ZAE

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

1.hod

LIV

 

(122)

přesun <<

Kolářová Renáta

z 1.hod

 

5.hod

DVK

 

(122)

supluje

Kolářová Renáta

(NoD)

 

6.hod

ZAE

 

(122)

přesun <<

Merklová Blanka

z 0.hod

MN3

1.hod

TEC

 

(217)

supluje

Bartošová Renáta

(NoD)

 

2.hod

DVK

 

(217)

supluje

Kolářová Renáta

(NoD)

MN4

1.hod

ROD

Sk 2

(mim)

spojí

Pejchalová Dana

(Fil)

 

2.hod

ROD

Sk 2

(mim)

spojí

Pejchalová Dana

(Fil)

 

3.hod

ROD

Sk 2

(mim)

spojí

Pejchalová Dana

(Fil)

 

4.hod

ROD

Sk 2

(mim)

spojí

Pejchalová Dana

(Fil)

 

5.hod

ROD

Sk 2

(mim)

spojí

Pejchalová Dana

(Fil)

 

Zpracováno v systému Bakaláři